Alfa víkend Pobytový tábor Narnie Tábor 12+ Tajuplný ostrov Tábor 12+ Tajuplný ostrov

Klub EXIT v Ústí nad Orlicí je dobrovolnická partička, co je tady už od roku 2008. Vznikl pro středoškoláky brzy nás chytly deskové hry, geocaching, mezinárodní projekty, včelaření, v poslední době i rukodělný práce (projekt MacGyverovy dílny). Děláme tábory, promítáme si v sobotu filmy, pořádáme víkendovky. Stojíme za projektem Klubu KAMIN v Hylvátech. Máme hodně zahraničních přátel, děláme mezinárodní projekty.

Zveme tě na naše schůzky, EXIT klub je místo, kde se k sobě chováme s respektem, ale na druhou stranu se nebereme příliš vážně –humor a zábav tuží vztahy. Po náročném týdnu ve škole potřebujeme orazit. Na druhou stranu ctíme pravidla – chlast, kouření, drogy, promiskuita, to je hezký ve filmu, ale m se bavíme jinak. Přijď se ukázat a poznat nové kámoše.

Copyright © 2017 Klub Exit - Klub pro mladé lidi 12 - 25 let. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.